Виконавчий директор Google прогнозує кінець цензури протягом найближчих 10 років

00:00,
21 Листопада 2013
795

Виконавчий директор Google прогнозує кінець цензури протягом найближчих 10 років

00:00,
21 Листопада 2013
795
Виконавчий директор Google прогнозує кінець цензури протягом найближчих 10 років
Ерік Шмідт (Eric Schmidt) вважає можливим, що протягом наступної декади цензура зникне як явище, а посильне використання кодів убезпечить інтернет-користувачів від урядових стежень. 

Таку заяву виконавчий директор Google зробив під час лекції в Університеті Джона Хопкінса (Johns Hopkins University), передає Reuters. «Я вірю, що існує реальна можливість уникнути цензури протягом декади», - заявив він.

Шмідт вважає, що в таких ворожих до свободи слова країнах як Китай та Північна Корея із цензурою буде покінчено завдяки доступу до інтернету та належному захисту онлайн-комунікацій.

Як відомо, цього року Шмідт здійснив поїздку до Північної Кореї, однієї із найбільш закритих країн світу. «Так, ми програли. Але ми пробуватимемо знову… На мою думку, якщо ми зможемо встановити певний зв'язок, тоді вони почнуть відкривати країну, почнуть розуміти інші системи», - підсумував він результат спроби промотувати інтернет у Північній Кореї.

Шмідт, який критично висловився щодо шпигунських програм Агентства національної безпеки США, які, згідно документам Едварда Сноудена, збирали інформацію про інтернет-користувачів по всьому світі, вважає, що шифрування може вберегти конфіденційність онлайн.

«Відповідь на урядові стеження – кодування», - сказав він. І хоча практика показала, що спецслужби успішно зламують ключі шифру, Шмідт вважає, що запобігти нагляду в інтернеті можна шляхом удосконалення зміни ключів. За його словами, Google уже збільшив термін дії та рівень складності своїх ключів шифрування.

Хоча саму компанію неодноразово критикували за неавторизований доступ до даних користувачів. Так, минулого тижня Google погодився виплатити$17 млн. за втручання в установки конфіденційності браузера Apple - Safari у 2011 році. Це був другий штраф у даній справі.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ерік Шмідт. dailytech.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду