У держреєстрі адрес верифікували 25% вулиць

У держреєстрі адрес верифікували 25% вулиць

17:15,
4 Листопада 2024
417

У держреєстрі адрес верифікували 25% вулиць

17:15,
4 Листопада 2024
417
У держреєстрі адрес верифікували 25% вулиць
У держреєстрі адрес верифікували 25% вулиць
12 великих міст і 112 громад повністю завершили верифікацію вулиць.

За перші три місяці роботи єдиного держреєстру адрес 12 великих міст і 112 громад повністю завершили верифікацію вулиць. Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

Всього до проєкту, починаючи з липня, долучилася 881 громада. Найбільше вулиць верифікували у Львівській, Вінницькій, Київській, Дніпропетровській та Полтавській областях. Першими завершили наповнення реєстру даними про вулиці місто Суми та Жидачівська громада на Львівщині.

«Верифікація допомагає систематизувати адресну інформацію та створити єдине точне джерело адресних даних», — зазначили у Мінцифри.

Реєстр адрес створений на основі європейського фреймворка інфраструктури просторових даних INSPІRE, що в майбутньому дозволить інтегрувати українські дані до європейської системи.

Верифікація адрес є обов’язковою для усіх громад, окрім тих, які у зоні бойових дій або є тимчасово окупованими.

Громади, що пройшли перший етап верифікації вулиць, перейшли до наступного кроку — верифікації номерів адрес, зазначено у повідомлені проєкта «Підтримка цифрової трансформації» на фейсбук-сторінці.

Впровадження ЄДРА націлене:

  • систематизувати адресну інформацію та створити єдине джерело актуальних адресних даних;
  • удосконалити обмін даними між інформаційними системами;
  • протидіяти шахрайству щодо прав власності на нерухомість;
  • спростити надання соціальних послуг.

На локальному рівні робота реєстру має покращити адміністрування податків на нерухомість через достовірність даних, а відтак — сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

Єдиний державний реєстр адрес створюється у співпраці міністерства розвитку громад та територій України, міністерства цифрової трансформації України за сприяння проєкта «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev, та у партнерсті з фондом «Східна Європа».

Фото: Мінцифри / фейсбук

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду