Понад чотири тисячі медиків успішно пройшли онлайн-курс з екстреної допомоги
Понад чотири тисячі медиків успішно пройшли онлайн-курс з екстреної допомоги
4045 медиків завершили онлайн-курс із надання медичної допомоги на догоспітальному етапі, який започаткували у грудні в межах освітнього проєкту Міністерства охорони здоров’я України і Світового банку. Загалом для проходження курсу зареєструвалися 20 250 осіб, повідомила пресслужба МОЗ України.
Онлайн-курс «Надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі» розробили фахівці Тернопільського національного медуніверситету ім. І. Я. Горбачевського. Його цільовою аудиторією є фахівці центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, медпрацівники, а також студенти та інтерни, які хочуть поглибити знання з медицини невідкладних станів.
Курс містить чотири модулі:
- Менеджмент критичного дорослого пацієнта;
- Менеджмент критичного педіатричного пацієнта;
- Менеджмент пацієнта з травмою;
- Медицина катастроф.
Перший модуль уже завершило 8130 осіб, другий — 6050, третій — 5105. Сертифікат четвертого, завершального модуля згенерували 4555 осіб, із яких 4045 — фахівці центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Кожен слухач опановує теоретичні модулі самостійно в зручний час. Відтак відповідає на запитання фінального тесту й у разі позитивного результату отримує цифровий сертифікат.
Цей документ дає можливість пройти також практичну частину курсу. Після успішного завершення практичної частини можна отримати сертифікат із нарахуванням балів безперервного професійного розвитку (БПР). Зареєструватися для проходження курсу можна на сайті Prometheus за посиланням.
Нагадаємо, Національна служба здоров’я України презентувала онлайн-гід з програми медичних гарантій для пацієнтів. Посібник містить інформацію про послуги, які можна отримати в сімейного лікаря, терапевта або педіатра для дитини, а також про безкоштовні аналізи та ліки.
Фото: МОЗ України / фейсбук