Санкційні списки НАЗК додали в онлайн-сервіс YouControl

Санкційні списки НАЗК додали в онлайн-сервіс YouControl

11:27,
25 Квітня 2023
1918

Санкційні списки НАЗК додали в онлайн-сервіс YouControl

11:27,
25 Квітня 2023
1918
Санкційні списки НАЗК додали в онлайн-сервіс YouControl
Санкційні списки НАЗК додали в онлайн-сервіс YouControl
Ці дані сприятимуть посиленню тиску на співучасників війни та допоможуть представникам бізнесу уникати небезпечної співпраці.

Національне агентство з питань запобігання корупції систематично готує документи для запровадження санкцій проти людей та компаній, які співпрацюють з Росією. Відтепер з цими даними можна ознайомитися за допомогою онлайн-сервісу YouControl. Про це повідомила пресслужба НАЗК.

«Санкції — це така ж зброя, як танки та літаки. Застосування персональних санкцій для адміністративного колапсу може бути одним з найефективніших інструментів для повного краху російського режиму», — сказав голова НАЗК Олександр Новіков.

Зазначено, що перелік фізичних та юридичних осіб, які потрапили чи мають усі шанси потрапити під санкції з початку війни РФ проти України, важливий для належної перевірки контрагентів. Внесення даних НАЗК в базу YouControl дасть змогу бізнесу бачити деталі про санкції та ефективно запобігати ризикам у своїй діяльності.

Наразі база містить 9037 підсанкційних осіб та 16702 потенційно підсанкційних осіб і регулярно оновлюється.

В YouControl повідомили, що результати перевірки фізичної особи в санкційних списках в онлайн-сервісі відображаються в розділі меню «Медіа». Блок «Війна і санкції» з’являється тут разом з блоками «Репутація в медіа», «Держзрадники», «Миротворець».

Зазначимо, НАЗК ідентифікує осіб, які причетні до війни, та публікує їхні профайли на порталі «Війна і санкції», цей проєкт реалізується спільно з Міністерством закордонних справ.

Нагадаємо, з кінця березня в YouControl відображаються дані з бази «Миротворець». Керівник компанії Сергій Мільман повідомив, що цю базу підключили як додатковий інструмент оцінювання репутації та запобігання ризикам співпраці.

Фото: НАЗК, YouControl

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду