В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим»

В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим»

15:25,
15 Березня 2023
1739

В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим»

15:25,
15 Березня 2023
1739
В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим»
В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим»
Онлайн-майданчик націлений на допомогу постраждалим від різних видів насильства під час війни.

В Україні запрацювала «Платформа допомоги врятованим» — спеціалізований сайт, де зібрана інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим від різних форм насильства під час війни. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.

На платформі зібрана інформація про Центри допомоги врятованим, які уже створені у пяти українських містах, спеціалізовані гарячі лінії, служби та організації, які безкоштовно забезпечують психологічну підтримку та надають правову допомогу постраждалим.

Платформа розрахована у тому числі і на фахівців, які надають допомогу постраждалим. На сайті розміщенні рекомендації та посібники по роботі з потерпілими згідно з найкращими міжнародними стандартами.

«Платформа дозволить охопити соціальною підтримкою значно ширше коло людей, які постраждали внаслідок війни. Вона допоможе соціальним працівникам виявляти людей, які потребують допомоги через наслідки війни, надавати їм необхідну підтримку і правильно спрямовувати далі, щоби повною мірою забезпечити права та інтереси людей», — зазначила, заступниця міністерки соціальної політики України Уляна Токарєва.

У подальшому на сайті з’являться додаткові розділи із сервісами, що працюють для розвитку та освіти дітей.  Платформа також надаватиме доступ до ініціатив, які допомагають українцям знайти нову роботу, перекваліфікуватись та підвищити свій економічний потенціал.

Нагадаємо, Prometheus пропонує чотири безплатні курси, щоб допомогти з психологічною адаптацією людям, постраждалим від війни.

Фото: help-platform.in.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду