Підліткова авдиторія Facebook скоротилась у понад 2 рази за 7 років
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Підліткова авдиторія Facebook скоротилась у понад 2 рази за 7 років
Дослідницький центр П'ю з’ясував, як змінилися уподобаннях підлітків, які користуються соціальними мережами, протягом 7 років, що минули з часу проведення попереднього дослідження. Про це повідомляє MediaPost.
Згідно із результатами опитування, частка Facebook-користувачів у віці від 13 до 17 років різко впала з 71% у 2015 році до 32% сьогодні. Також знизилася кількість користувачів-підлітків у Twitter та Tumblr — з 33% до 23% та з 14% до 5% відповідно.
Instagram і Snapchat зафіксували значне зростання: Instagram — з 52% у 2015 році до 62% сьогодні, а Snapchat — з 41% до 59%.
Деякі соціальні медіа, зокрема YouTube, не згадували в опитуванні 7 років тому, але цього разу вони вже фігурували у дослідженні. Зараз відеоплатформа є рекордсменом за охопленням підліткової авдиторії: сервісом послуговуються 95% користувачів від 13 до 17 років, що брали участь в дослідженні. Twitch, WhatsApp і Reddit, яких також не було в опитуванні 2015 року, зараз використовують 23%, 20% і 17% відповідно.
TikTok наразі користується 67% підлітків. Нагадаємо, мережа почала свою роботу у всьому світі в 2018 році.
За даними центру П'ю, хлопці-підлітки частіше, ніж дівчата, кажуть, що вони користуються YouTube, Twitch і Reddit, тоді як дівчата-підлітки частіше, ніж хлопчики, використовують TikTok, Instagram і Snapchat.
Дослідники також запитували підлітків про їхні уподобання при використанні пристроїв. Смартфонами зараз користуються 95% (проти 73% у 2015 році), настільними комп’ютерами/ноутбуками — 90% (зростання з 87%), а ігровими консолями — 80% (невелике зниження з 81%).
Відсоток підлітків, які щодня заходять і інтернет, становить 97% — проти 92% у 2015 році, а відсоток тих, хто каже, що майже постійно перебуває онлайн, зріс із 24% до 46%.
Нагадаємо, раніше Facebook змінив алгоритм, щоб бути схожим на TikTok. Також Facebook дозволить користувачам мати до п’яти профілів під різними іменами. Соцмережа стрімко втрачає лідерські позиції на ринку, тому зважилася на радикальні зміни.
Фото: Designecologist/ Рexels