Понад 20 мільйонів людей побачили мем українського твіттеру про рівень головного болю, якщо живеш біля Росії
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Понад 20 мільйонів людей побачили мем українського твіттеру про рівень головного болю, якщо живеш біля Росії
7 грудня офіційний акаунт України в твіттері опублікував мем «Види головного болю», на котрому зображено, яка частина голови болить під час мігрені, гіпертонії та стресу.
На останньому малюнку зображено, як болить вся голова, а не окремі ділянки, якщо жити біля Росії.
— Ukraine / Україна (@Ukraine) December 7, 2021
Станом на 8 грудня 20:00 твіт зібрав 2,5 тис. коментарів, 273 тис. вподобань та 75 тис. ретвітів. Ярема Дух, який колись був співавтором ідеї цього твіттеру, написав у фейбуці, що картинку побачили мінімум 20 мільйонів людей. На його думку, це хороший приклад того, про що він міряв, задумуючи ідею з твіттером: через дотепну та цікаву форму поширювати інформацію про Україну на такому рівні, щоб про це писали світові ЗМІ.
У коментарях люди дізнаються нову для себе інформацію, наприклад, про те, що російські війська присутні не лише у Криму, а й в окремих регіонах Донецької та Луганської областей. Або про те, що війна досі триває. На думку Духа, це хороший кейс, як можна використовувати соціальні медіа для поширення українських наративів.
- Читайте також: Офіційний твіттер України зреагував на звернення Януковича до «шановних співвітчизників»
«І тут можна заохотити уряд більше використовувати ці "цифрові інструменти" для інтересів України – адже Інтернет на тимчасово окупованій території проникає в кожне місто. Таким чином можна дуже ефективно популяризувати український контент. Наприклад, створити ґранти на просвітницькі ТікТоки. Чи запланувати колаборації в YouTube. Чи покривати Інтернет-рекламою тимчасово окуповані території», – написав він.
Нагадаємо, що генеральний директор Twitter Джек Дорсі йде у відставку. Він залишиться членом ради директорів Twitter ще на шість місяців, щоб допомогти новому керівництву з переходом.
Джек Дорсі заснував Twitter й обіймав посаду генерального директора соцмережі до 2008 року, потім його звільнили з цієї посади. Він повернувся в Twitter у 2015 році після того, як Дік Костоло пішов у відставку з посади генерального директора. Однак у 2020 році Дорсі знову вирішили відсторонити — його звільнення вимагали інвестори з Elliot Management. Рада директорів Twitter 3 листопада того ж року висловила підтримку Джеку Дорсі, тим самим захистивши його від звільнення.
У березні 2021 року засновник та голова Twitter Джек Дорсі продав на аукціоні Valuables свій перший твіт у вигляді невзаємозамінного токена (NFT). За нього заплатили більше $2,9 млн.
10 цікавих фактів про засновника Twitter Джека Дорсі — мільярдера, філантропа і колишнього панка — читайте у матеріалі MediaSapiens.
Фото: з вільних джерел