Спікер Зеленського назвала фейком текст указу про нібито розпуск Ради

Спікер Володимира Зеленського Ірина Побєдоносцева назвала фейком текст указу про «розпуск» Ради, який з'явився у ЗМІ напередодні. Про це вона заявила у коментарі «Громадському». 

17 травня видання «Страна» та «Обозреватель» опублікували текст нібито проекту указу про розпуск Верховної Ради. На цих сайтах писали, що цей проект нібито заздалегідь підготували для підписання новообраним президентом України. Його прес-секретар Ірина Побєдоносцева заявила, що документ не має стосунку до реальності.

Вона підкреслила, у ЗМІ проект указу про розпуск Верховної Ради, який нібито має намір після інавгурації підписати новообраний президент України Володимир Зеленський,  фейк.На сайті телеканалу зазначили, що Побєдоносцева назвала проект указу «фейком, який не має стосунку до реальності» та додала, що ідентичний «документ» зі словами «указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради повинен мати приблизно такий вигляд» опублікував ще 18 квітня у Facebook екс-глава Адміністрації Президента України Андрій Портнов, який повернувся в Україну напередодні інавгурації Володимира Зеленського.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Володимир Зеленський завів акаунт у Twitter.

comments powered by Disqus