Гендиректор ОТР: «Ми мусимо наполовину скоротити компанію»

00:00,
21 Січня 2014
602

Гендиректор ОТР: «Ми мусимо наполовину скоротити компанію»

00:00,
21 Січня 2014
602
Гендиректор ОТР: «Ми мусимо наполовину скоротити компанію»
21 січня під час слухань у Громадській палаті РФ гендиректор Суспільного телебачення Росії ОТР в черговий раз заявив про скрутне фінансове становище телеканалу та про те, що без допомоги з боку держави їм доведеться скоротити штат.

Гендиректор Суспільного телебачення Росії ОТР Анатолій Лисенко нарікає на те, що канал не відчуває турботи з боку уряду Російської Федерації, а фінансове становище телеканалу таке, що в найближчі місяці йому, можливо, доведеться скорочувати співробітників.

«Планів у телеканалу дуже багато, але всі плани впираються в одне. Фінансове становище таке, що протягом двох місяців ми маємо вполовину скоротити компанію, а якщо врахувати, що значну частку чисельності компанії складає техніка, яку скоротити не можна, то ми повинні викинути половину наших співробітників, тому що у нас немає грошей», – сказав Лисенко на слуханнях.

За його словами, «сьогодні будувати федеральний канал на ті суми, що виділені – анекдотично». Лисенко додав, що дуже складно будувати гідний канал на ці гроші, оскільки вартість відряджень «неймовірно висока» і необхідно оплачувати працю позаштатних кореспондентів .

«Чи підемо ми цим шляхом (скорочення штату) – не знаю. Мені б не хотілося брати участь у цьому», – підкреслив він.

Лисенко також звернувся до членів Громадської палати РФ з проханням посприяти каналу.

«Бо поки що, на сьогодні, я не відчуваю турботи з боку уряду щодо каналу... Мені здається, що вона необхідна», – сказав гендиректор.

Слухання Громадської палати були присвячені безпосередньо ОТР (тема: «Суспільне телебачення Росії: перший рік мовлення, перспективи розвитку телеканалу»). Участь взяли секретар ГП Євген Веліхов; перший заступник секретаря ГП, голова Наглядової ради ОТР Михайло Островський; керівник міжкомісійний робочої групи з питань модернізації, розвитку і роздержавленню ЗМІ Дмитро Бірюков; голова Комісії ГП з підтримки ЗМІ як основи громадянського суспільства, забезпечення свободи слова та доступу до інформації Павло Гусєв; генеральний директор АНО «Громадське телебачення Росії» Анатолій Лисенко; заступник міністра зв'язку і масових комунікацій РФ Олексій Волін; голова Ради при президенті РФ з прав людини та розвитку громадянського суспільства Михайло Федотов.

Нагадаємо, на етапі створення проект отримав від держави 1,55 млрд рублів, а, відповідно до нового бюджету, в 2014 і 2015 роках отримає ще майже по 1,5 млрд рублів. За словами Лисенка, 1,5 млрд – це тільки 65-70% необхідних коштів. Телеканал також збирає добровільні пожертви громадян, однак цих коштів недостатньо. Влітку 2013 Лисенко заявляв, що бюджет телеканалу майже повністю вичерпано. Канал двічі отримував кредити, перший уже повернено.

Джерело: РИА Новости

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Алексей Филиппов/РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду