ОТР готують до травматичної економії

00:00,
27 Листопада 2013
851

ОТР готують до травматичної економії

00:00,
27 Листопада 2013
851
ОТР готують до травматичної економії
Суспільне телебачення Росії (ОТР) в умовах недофінансування планує закрити частину програм і скоротити штат. Гендиректор телеканалу наголошує, що чутки про смерть ОТР «сильно перебільшені».

Генеральний директор ОТР Анатолій Лисенко повідомив агентство «Інтерфакс», що Суспільному телебаченню Росії через дефіцит коштів у майбутньому році доведеться закрити кілька програм і скоротити штат. 

«Для розвитку ОТР це не дуже добре», – каже гендиректор.

За словами Лисенка, телеканал зміг домовитися з «Внешэкономбанком» (ВЭБ) про позику в розмірі 250 млн рублів. Цих грошей мало би вистачити на забезпечення роботи протягом трьох місяців.

«Через те що ми не отримали додаткове фінансування на майбутній рік, нам знову доведеться жити від кредиту до кредиту. Гасити кредит нам доведеться з чергового траншу бюджетного фінансування, а потім знову звертатися за кредитом», – сказав Лисенко.

Лисенко також підкреслив, що, незважаючи на важку фінансову ситуацію, «чутки про смерть ОТР сильно перебільшені» Відповідаючи на питання, чи піде ОТР на те, щоб змінити статут і транслювати рекламу для покриття дефіциту коштів, керівник каналу сказав, що такий крок буде «останньої мірою».

Нагадаємо, нещодавно російський парламент відхилив поправку до бюджету депутатів Сергія Железняка й Олексія Митрофанова, які пропонували виділити ОТР додаткові 300 млн рублів на рік.

Джерело: Интерфакс

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Олесій Філіппов/РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду