Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії

00:00,
28 Січня 2014
819

Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії

00:00,
28 Січня 2014
819
Російська партія «Яблуко» хоче допомогти Суспільному телебаченню Росії
Партія «Яблуко» звернулася до керівництва країни з проханням допомогти у вирішенні фінансових проблем ОТР: її лідер Сергій Мітрохін направив президенту РФ відповідний лист.

Про це повідомляє прес-служба «Яблука».

«Ситуація з телебаченням в нашій країні не найкраща. У Росії мало телеканалів, що висвітлюють події неупереджено і з різних точок зору. ОТР – один із них, тому будь-яка спроба виправити ситуацію у цій сфері повинна вітатися владою і суспільством», – цитує прес-служба партії слова Мітрохіна.

На минулому тижні в Громадській палаті Російської Федерації відбулися слухання щодо перспектив розвитку та проблем ОТР. Зокрема, генеральний директор ОТР Анатолій Лисенко розповів про фінансові проблеми каналу і заявив, що в найближчі місяці, можливо, доведеться скоротити штат співробітників наполовину. Він звернувся до членів ГП з проханням посприяти каналу.

З ідеєю створити в Росії громадське телебачення виступив прем'єр Дмитро Медведєв. Наприкінці грудня 2011 року, будучи ще президентом країни , в посланні Федеральним зборам він запропонував розглянути це питання.

Влітку 2013 року Лисенко повідомив, що бюджет телеканалу майже вичерпався і шляхів вирішення цієї проблеми поки немає. Голова Росдруку Михайло Сеславінський особисто пожертвував телеканалу 100 тис. рублів, але Лисенко заявив, що ці кошти не врятують ОТР. Деякі експерти висловлювали думку, що на ОТР чекає сумна доля, оскільки у його фінансовій підтримці не зацікавлене ні суспільство, ні влада. Пізніше «Внешэкономбанк» виділив ОТР кредит у розмірі 250 млн рублів до весни 2014 року, коли вони будуть заміщені бюджетними грошима.

Джерело: РИА Новости

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pravmir.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду