Російський парламент вирішив поки що не збільшувати бюджет ОТР

00:00,
17 Листопада 2013
1005

Російський парламент вирішив поки що не збільшувати бюджет ОТР

00:00,
17 Листопада 2013
1005
Російський парламент вирішив поки що не збільшувати бюджет ОТР
Депутати Держдуми проголосували проти ідеї  збільшити річне фінансування Суспільного телебачення Росії (ОТР) на 300 млн рублів. Голосування відбулося в рамках другого читання проекту бюджету РФ на 2014-2016 роки.

Відповідна поправка депутатів Сергія Железняка й Олексія Митрофанова розглядалася на засіданні комітету Держдуми з питань бюджету і податків 14 листопада.

Як зазначив Митрофанов, кошти ОТР пропонувалося  за рахунок перерозподілу в рамках програми розвитку інформаційного суспільства. Однак заступник міністра фінансів РФ Тетяна Нестеренко повідомила, що  в поправках некоректно вказано джерело додаткових коштів, і в даний момент на 2014 рік громадському телебаченню передбачено надати кошти в розмірі 1,425 млрд рублів.

Нагадаємо, ОТР просило депутатів збільшити фінансування телеканалу на 250-300 млн руб. на рік ще в жовтні. 18 жовтня на засіданні Комітету з інформполітики заступник гендиректора ОТР Ігор Найговзин заявив, що Суспільному телебаченню недостатньо виділених на виробництво контенту 350 млн руб. на рік і створювати продукт на ці кошти «практично неможливо».

«Ми змушені докредитовуватися другий рік, і зараз питання з кредитом не вирішене», – каже він.

Але кредит, який телеканал попросив у Внешэкономбанка влітку, досі не отримано «через процедурні питання».

Джерело: Интерфакс

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
professionali.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду