The Washington Post зробила додаток для автоперевірки твітів Дональда Трампа

The Daily Dot

Розширення автоматично проводить факт-чекінг твітів обраного президента США Дональда Трампа. Як пише The Washington Post, головна мета цього плагіну - дати більше контексту словами Трампа. Команда активно працює над проектом і зараз намагається оперативно додавати інформацію по останні записи.

Журналісти перевіряють не усі твіти, а тільки ті, які потребують додаткової уваги. Плагін відображає біля дописів трампа замітки із поясненнями від The Washington Post, в яких пояснюється які деталі обраний президент упустив або інтерпретував неправильно.

Творці проекту зазначають, що він поки перебуває на ранній стадії та не є ідеальним. Однак на їхню думку, це розширення дасть читачам можливість побачити більше інформації по темі і зменшить час на пошуки спростувань.

Нагадаємо, фахівці розвідки та оборони США нещодавно висловили стурбованість твітером Дональда Трампа.  На їх думку, іноземні служби вже використали інформацію з Twitter Дональда Трампа, аби проаналізувати його особливості поведінки та звички та сформувати попередні прогнози щодо роботи уряду під керівництвом Трампа.

comments powered by Disqus