Twitter повідомив користувачів про загрозу злaму

Twitter повідомив користувачів про загрозу злaму

10:15,
14 Грудня 2015
2134

Twitter повідомив користувачів про загрозу злaму

10:15,
14 Грудня 2015
2134
Twitter повідомив користувачів про загрозу злaму
Twitter повідомив користувачів про загрозу злaму
Автори:
Компанія Twitter вперше за час свого існування попередила своїх користувачів про загрозу з боку «спонсорованих державною владою хакерів».

Відповідний лист компанія направила користувачам, чиї акаунти визнала такими, що опинилися в небезпеці. За даними внутрішньомережевого опитування користувачів Twitter, приблизно кожен п'ятий (20 відсотків від загальної кількості акаунтів) отримав листи з попередженнями. 

Про це повідомило видання Financial Times у неділю, 13 грудня. 

Як пише газета, Twitter попереджає, що атаки можуть проводитися для отримання телефонних номерів, адрес електронної пошти та IP-адрес користувачів. 

При цьому не уточнюється, про які саме держави йдеться. Хакерам вдалося завдати шкоди «незначній групі» власників Twitter-акаунтів, стверджує видання. Щодо цих випадків ведеться внутрішнє розслідування. 

Газета підкреслює, що такі великі компанії, як Google і Facebook, вже мають системи попередження та оповіщення користувачів про можливі злами. Twitter існує з 2006 року, Facebook з 2004-го, Google з 1997-го. Кількість активних користувачів сервісу Twitter — 320 мільйонів осіб. Загалом у Twitter зареєстровано понад 500 мільйонів акаунтів.

Нагадуємо, що у Євросоюзі підготували законопроект, який визначає більш суворі вимоги до онлайн-сервісів та соціально-економічної інфраструктури у частині кібербезпеки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Sales Lion
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду