Вийшов посібник «Стратегічні комунікації» для державних службовців

Верховна Рада

У посібнику наводяться практичні поради як  розробити комунікаційну стратегію, втілити  та оцінити її ефективність.  Автор книги, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри зв’язків із громадськістю Національного університету Києво-Могилянської академії Дмитро Коник розповів MediaSapiens, що ідея книги - дати працівникам державних прес-служб практичну книгу зі зрозумілими схемами роботи.

«Якщо треба, наприклад, налагодити кампанію в соцмережах, працівник може відкрити книгу і подивитись як. Ми провели дослідження, яке показало, що більшість працівників прес-служб, служб роботи з громадськістю, інформаційної політики, не мають відповідної освіти. В кращому разі вони мають журналістську освіту, але і вона не зовсім підходить. Дуже велика частка навіть не проходили професійних тренінгів. Багато з них не знають англійської мови», - розповів автор.

Інша проблема - відсутність фахової літератури українською мовою. «Російські книги не дуже якісні: теорія повинна виростати із практики, а в Росії PR є дуже специфічним, він більше схожий на пропаганду. Тому є відчуття, що їх книжки нам не підходять. Перекладів дуже мало. Тому ми подумали, що є сенс взяти - і все покласти під одну обкладинку», - коментує Дмитро Коник.

Посібник розповсюджується безкоштовно серед вишів, які готують державних службовців або фахівців у галузі комунікації, державних установ та органів місцевого самоврядування.

comments powered by Disqus