Винайдено нову програму, що допомагає кинути курити

00:00,
6 Червня 2012
540

Винайдено нову програму, що допомагає кинути курити

00:00,
6 Червня 2012
540
Винайдено нову програму, що допомагає кинути курити
Британські дослідники розробили онлайн-додаток, який покликаний супроводжувати курця протягом усього шляху відмови від цієї поганої звички. 

Програма StopAdvisor була створена Робертом Вестом (Robert West) та Сьюзен Мічі (Susan Michie) з Університетського коледжу Лондона. В її основі лежать результати декількох десятків наукових розвідок із застосуванням багатьох психологічних підходів. Так, сам механізм роботи програми полягає у консультуванні користувача експертними порадами щодо відмови від куріння.

 На практиці це відбувається так. Курець реєструється на спеціальному сайті та вносить свої персональні дані, які згодом аналізуються медичними працівниками. Надалі, від дня прийняття рішення кинути курити, до запланованої дати, відмови від нього, користувач системи щоденно розповідає експерту про своє самопочуття, настрій тощо, заповнюючи відповідні анкети.

На основі цих відомостей експерт  формує рекомендації щодо наступних кроків. Зрозуміло, що, коли програму запустять, а це анонсується найближчим часом, такі рекомендації будуть уніфіковані за певним алгоритмом.

Добровольці, які взяли участь у тестуванні програми, відзначили, що таким чином кинути набагато легше.  

Зважаючи на те, що куріння є однією з причин, через яку в світі помирає найбільша кількість людей, створення такої програми є надзвичайно актуальним.

Джерело: Health 24

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
oplife
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду