Підлітків відівчають від куріння за допомогою онлайн-гри

00:00,
21 Серпня 2013
2206

Підлітків відівчають від куріння за допомогою онлайн-гри

00:00,
21 Серпня 2013
2206
Підлітків відівчають від куріння за допомогою онлайн-гри
Її вже завантажили близько 100 тис. разів.  

Гра називається Graffiti Collective («Колективне графіті»), а в основу її сюжету покладено дані з оприлюднених 1998 року внутрішніх документів тютюнової індустрії щодо методів пропаганди куріння серед молоді. Одним з них було розміщення протютюнових графіті у різних містах США.

Тому завдання гравців – за допомогою підказок і квестових завдань знайти у місті графіті, які пропагують куріння, та замалювати їх власними роботами. Що вищий у гравця рівень, то більше фарб, шрифтів та інших можливостей для малювання він має.  

Крім того, можна просто блукати містом і лишати, де заманеться графіті, позначати свої малюнки на мапі, поширювати їх у соцмережах або наносити створені у грі графіті на реальні фотографії.   

Графіті гравців Graffiti Collective

У процесі гри гравці у ненав’язливій формі отримують інформацію про шкідливість куріння та методи, за допомогою яких тютюнова індустрія вводить в оману людей і заохочує їх до куріння.

«Вся ця інформація не виходить на перший план і дуже органічно вписується сюжет. Тому виглядає ненав’язливо. Ми хотіли насамперед створити цікаву гру, яка б захоплювала молодь, а вже потім, завдяки цьому, і навчала», – пояснив Черіл Хелтон (Cheryl Healton), президент і виконавчий директор громадської організації Legacy, за підтримки якої і було створено гру.

Протягом місяця Graffiti Collective рекламували на кількох найбільш популярних геймерських порталах США. До її просування також залучили десяток популярних серед підлітків і молоді реперів, графітчиків та інтернет-знаменитостей. Усі вони записали відеоролики, в яких пояснюють, як грати у гру, самі в неї грають і  висвітлюють це у соціальних мережах.

Також влітку відбувся «Тур правди» – яскраво розмальований фургон громадської ініціативи  The Truth («Правда»), яка й розробила гру, об’їздив 30 штатів. Зупиняючись на певний час у різних містах, він влаштовував для підлітків і молоді перфоменси, виставки, давав можливість пограти у створені організацією  ігри та всіляко їх розважав.    

Гра доступна для Android та IOS-пристроїв. Її вже завантажили близько 100 тис. разів.

Завантажити гру можна тут і тут.

Нагадуємо, 2012 року The Truth презентувала ще одну антитютюнову гру – «Ароматні монстри». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
imore.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду