Державне фінансування Суспільного телебачення Росії може бути збільшено на 20%

00:00,
11 Листопада 2013
927

Державне фінансування Суспільного телебачення Росії може бути збільшено на 20%

00:00,
11 Листопада 2013
927
Державне фінансування Суспільного телебачення Росії може бути збільшено на 20%
Відповідно до запропонованих депутатами Держдуми поправок до проекту бюджету РФ, фінансування ОТР може бути збільшено з 1,5 млрд до 1,8 млрд руб. на рік. Про це пише видання "Коммерсантъ".

Відповідні поправки до бюджету на 2014 рік були внесені головою Комітету Держдуми з інформаційної політики Олексієм Митрофановим і віце-спікером Сергієм Залізняком.

Згідно з поправками, запропонованим депутатами, у 2014 , 2015 і 2016 роках фінансування ОТР має бути збільшено на 300 млн руб. на рік.

"Хотілося б, щоб ОТР ефективно працювало, а не виживало, поки фінансування каналу не дозволяє йому рости і розвиватися", - сказав виданню "Коммерсантъ" перший заступник голови Комітету Леонід Левін ("Справедлива Росія "). Пропозицію збільшити державні дотації телеканалу на 300 млн руб. в рік він вважає правильною, оскільки "інакше присутність ОТР в ефірі стане символічною".

Перший заступник голови Комітету з інформполітики Вадим Дєньгін (ЛДПР) розповів, що поправки до проекту бюджету були внесені Олексієм Митрофановим ("Справедлива Росія") і Сергієм Залізняком ("Єдина Росія").

"Головне, щоб виділені гроші витрачалися на важливі речі і служили на благо Росії", - зазначив він.

Заступник гендиректора ОТР Ігор Найговзин, зазначив, що канал перебуває "у важкій фінансовій ситуації", та підкреслив, що поправки до бюджету ще мають бути схвалені парламентом.

Керівництво ОТР просило депутатів збільшити фінансування телеканалу на 250-300 млн руб. на рік ще в жовтні. 18 жовтня на засіданні Комітету з інформполітики Ігор Найговзин заявив, що Суспільному телебаченню недостатньо виділених на виробництво контенту 350 млн руб. на рік і створювати продукт на ці кошти "практично неможливо".

"Ми змушені докредитовуватися другий рік, і зараз питання з кредитом не вирішене", - каже він.

Пан Найговзин розповів "Комерсанту", що кредит, який телеканал попросив у Внешэкономбанка влітку, до цих пір не отримано "через процедурні питання". У прес -службі ОТР "Комерсанту" сказали, що ці кошти дозволять каналу проіснувати до наступного року, запевнивши, що "ніяких розбіжностей з ВЭБом з отримання кредиту немає". У той же час Ігор Найговзин пояснив, що каналу необхідно збільшити бюджетне фінансування, оскільки короткострокового кредиту недостатньо.

Джерело: Коммерсантъ

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Epoch Times
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду