Суспільне телебачення Росії може вдатися до трансляції реклами

00:00,
19 Листопада 2013
830

Суспільне телебачення Росії може вдатися до трансляції реклами

00:00,
19 Листопада 2013
830
Суспільне телебачення Росії може вдатися до трансляції реклами
Через нестачу фінансування Суспільне телебачення Росії (ОТР) розглядає можливість зміни статуту, яка дозволила б отримувати дохід від реклами. Про це повідомляє видання «Коммерсантъ».

За інформацією, яку російському виданню «Коммерсантъ» надав гендиректор ОТР Анатолій Лисенко, у контексті важкого фінансового становища керівництво телеканалу розглядає ідею ініціювати зміну статуту з метою одержання права на показ реклами (статут затверджується урядом).

«Небажання збільшувати бюджет ставить нас у важкі умови, вганяє в повторення ситуації цього року, коли трапився обвал і довелося ходити жебракувати за кредитами», – говорить Лисенко.

Гендиректор також розповів про свої побоювання, що каналу доведеться скорочувати штат і виробництво власного контенту. При цьому, заступник гендиректора Ігор Найговзин вважає, що наразі можливостей для більшої оптимізації на каналі немає.

Як заявив один з ідеологів суспільного мовлення Росії, голова президентської Ради з прав людини Михайло Федотов, з рекламою ОТР нічим не відрізнятиметься від ВГТРК, і «весь сенс цього задуму загубиться».

Нагадаємо, Комітет Держдуми РФ з питань бюджету відхилив поправку до проекту держбюджету щодо збільшення щорічних дотацій суспільного мовлення на 300 млн рублів.  

Член комітету з бюджету Микола Гончар прокоментував «Коммерсанту», що до другого читання бюджету в Держдумі ще є можливість повернутися до цієї пропозиції, внесеної депутатами Олексієм Митрофановим і Сергієм Железняком, але швидше за все йтиметься про меншу суму.

Джерело: Коммерсантъ
 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду