Конгрес США скасував закон про захист персональних даних інтернет-користувачів

Конгрес США скасував закон про захист персональних даних інтернет-користувачів

11:40,
30 Березня 2017
5113

Конгрес США скасував закон про захист персональних даних інтернет-користувачів

11:40,
30 Березня 2017
5113
Конгрес США скасував закон про захист персональних даних інтернет-користувачів
Конгрес США скасував закон про захист персональних даних інтернет-користувачів
Автори:
Американські законодавці скасували прийнятий при Бараку Обамі закон, що встановлює вимоги до інтернет-компаній.

Інтернет-провайдери у США незабаром вже не будуть повинні питати дозволу користувачів, щоб ділитися їхніми персональними даними з маркетинговими фірмами та іншими учасниками ринку, пише BBC.

Палата представників конгресу США проголосувала за скасування введеного при адміністрації Барака Обами закону, що зобов'язує інтернет-провайдерів отримувати дозвіл на використання особистих даних користувачів, включаючи такі, як місце розташування клієнта і його історія відвідувань інтернет-сайтів.

Прихильники такого рішення стверджують, що це підвищить конкуренцію на ринку, критики побоюються, що скасування закону сильно вдарить по правах споживачів.

Очікується, що президент Трамп найближчим часом схвалить це рішення Конгресу.

Скасування закону активно домагалися такі великі гравці ринку комунікацій як Verizon, AT&T і Comcast, які стверджували, що компанії, які надають інтернет-послуги, регулювалися більш жорстко, ніж, наприклад, Google або Facebook.

Закон, прийнятий при Бараку Обамі в жовтні минулого року, незадовго до обрання Дональда Трампа, повинен був набути чинності до кінця цього року. Він передбачав обов'язок інтернет-провайдерів запитувати у споживачів дозвіл на використання особистих даних, таких як точні координати, інформація про фінанси, здоров'я, дітей, номери соціальних страховок, адреси відвідуваних сайтів, використання додатків і зміст послань.

Більше того, інтернет-компанії були б зобов'язані надати користувачам право відмовитися надавати і більш відкриту інформацію, наприклад, адреси електронної пошти.

Рішення Конгресу обурило захисників прав користувачів інтернету.

«Сьогодні конгрес в черговий раз довів, що його більше турбують інтереси корпорацій, що фінансують його, ніж безпека їхніх виборців», - заявила одна з керівників правозахисної групи Fight for the Future («Боротьба за майбутнє») Еван Грір.

Активісти вже запустили кампанію, щоб розповісти людям, хто саме з конгресменів виступив за скасування закону, щоб вони «пожалкували про це, коли прийде день виборів».

Раніше MediaSapiens писав про те, що в посольствах США можуть зобов'язати іноземних громадян, які подають заяву на отримання візи, надавати паролі від їхніх акаунтів в соціальних мережах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
netgallery.it
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду