Європа не довіряє політиці приватності Google

00:00,
16 Жовтня 2012
1094

Європа не довіряє політиці приватності Google

00:00,
16 Жовтня 2012
1094
Європа не довіряє політиці приватності Google
Європейські регулятори вимагають від американської компанії внести зміни у політику збирання та використання приватних даних користувачів.

Ряд регуляторів підписали лист на адресу Google з вимогою внести зміни у політику збору даних, яку компанія впровадила 1-го березня цього року. Лист підписали 24 із 27 країн-членів ЄС, повідомляє Reuters. 

Нова політика передбачає об’єднання даних з пошукової системи, YouTube, Gmail, Google+ та інших сервісів. Це дозволяє компанії збільшувати дохід шляхом відстеження інтересів користувачів і добору реклами відповідно до їх вподобань.

Оскільки користувачам не надається можливість дозволяти чи не дозволяти таку  функцію, це створює значні ризики для приватності. Регулятори вимагають від Google тимчасово призупинити чинність політики конфіденційності, доки не буде прийнято кінцеве рішення про порушення прав європейських користувачів. 

Як повідомляє Reuters, Google коментувати ситуацію відмовляється.  Раніше компанія заявляла, що нова політика дозволяє зробити користувацький пошук більш точним.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
technorati
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду