Підписка на Netflix стане дешевшою у понад 30 країнах

Підписка на Netflix стане дешевшою у понад 30 країнах

17:52,
24 Лютого 2023
3268

Підписка на Netflix стане дешевшою у понад 30 країнах

17:52,
24 Лютого 2023
3268
Підписка на Netflix стане дешевшою у понад 30 країнах
Підписка на Netflix стане дешевшою у понад 30 країнах
Разом із цим компанія розгорнула платний обмін обліковими записами.

Netflix балансує між необхідністю нарощувати свої прибутки та збільшувати кількість підписників. У межах цієї глобальної стратегії компанія оголосила про зниження ціни на підписку майже вдвічі в деяких країнах Близького Сходу (Ємен, Йорданія, Лівія та Іран), Африки (Кенія), Європи (Хорватія, Словенія та Болгарія), Латинської Америки (Нікарагуа, Еквадор та Венесуела) та Азії (Малайзія, Індонезія, Таїланд і Філіппіни). Про це повідомляє «Економічна правда» із посиланням на публікацію Engadget.

Насправді періодичне підвищення або зменшення цін стало звичним явищем для Netflix: наприклад, в січні 2022-го підписка здорожчала для мешканців Сполучених Штатів та Канади, але восени минулого року компанія запровадила дешевший тарифний план із підтримкою реклами у 12 країнах. Нагадаємо, що і для української аудиторії у 2021 році вартість на деякі тарифи було знижено.

Нинішнє зниження цін стало реакцією Netflix на рішення кількох інших потокових сервісів-конкурентів (зокрема Disney+, Hulu та Sling TV) підняти ціни на свої послуги.

Під час звіту про прибутки Netflix у січні цього року один із генеральних директорів Грег Пітерс сказав, що компанія хоче знайти сфери, де вона може підняти ціни, допомагаючи фінансувати нові інвестиції в контент. 

Разом із цим Netflix продовжує запроваджувати окрему щомісячну плату для людей, які надають власні облікові записи у користування за межами свого дому. Компанія випробувала цю програму в Латинській Америці і далі розгорнула платний обмін обліковими записами в Канаді, Новій Зеландії, Португалії та Іспанії. Можливість ділитися своїм обліковим записом наразі коштує 8 доларів у Канаді та Новій Зеландії, 4 євро — в Португалії та 6 євро — в Іспанії. Цього року таку можливість зможуть отримати й мешканці Сполучених Штатів.

Фото: Stock Catalog / Flickr

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду