Великобританія пригрозила Facebook та Twitter санкціями

Dado Ruvic/Reuters, The Guardian

Голова парламентського комітету з питань цифрових технологій, медіа та спорту Деміан Коллінз (Damian Collins) попередив компанії про застосування санкцій, якщо вони належним чином не нададуть відповідь на запит, який був надісланий їм ще у жовтні. Про це повідомляє The Guardian.

Він також зазначив, що відповідь соцмереж на надісланий запит про отримання інформації була «неадекватною». «Здається дивним, що до сих пір ми отримали більше інформації про активність, яка відбувалася на вашій платформі, від журналістів та дослідників, ніж від вас», - звернувся голова комітету до соцмереж.

Деміан Коллінз не уточнив, які саме санкції можуть бути застосовані щодо комапній, але згадав досвід Німеччини, яка, за його словами, «пішла далі усіх інших країн».

У Німеччині з 1 жовтня набув чинності закон, що забороняє прояви ненависті і цькування в інтернеті. Новий закон, який ще називають «законом про Facebook», зобов'язує інтернет-компанії масштабніше обробляти скарги, пов'язані з можливим розпалюванням ненависті, і швидше видаляти подібні записи та коментарі. Під його дію потрапляє й поширення фейкових новин.

comments powered by Disqus