Twitter відкликає позначки про верифікацію у профілів, які порушують його нові правила

techspot

Компанія заявила, що переглядає усі верифіковані профілі на платформі та видаляє «сині галочки» з тих акаунтів, які демонструють поведінку, що порушує її нові правила. Twitter надсилає тим користувачам, чий статус про верифікацію було скасовано, повідомлення з поясненням та посиланням на оновлені правила сервісу.

Згідно з ними, профілі, які поширюють контент, що просуває ворожнечу чи насильство або містить прямі нападки на інших людей на підставі їх расової, етнічної, національної, релігійної  приналежності, сексуальної орієнтації, статі, гендерної ідентичності,, віку, інвалідності чи хвороби, можуть втратити статус про верифікацію в будь-який момент за рішенням Twitter. Більше того, профілі, які просувають таку поведінку в мережі, можуть бути взагалі заблоковані.

Відомо, що верифікацію вже втратили ультраправі активісти Лаура Ломер (Laura Loomer), Джейсон Кесслер (Jason Kessler) та Томмі Робінсон (Tommy Robinson). Користувачі, які зазнали дії нових правил, скаржаться, що Twitter їх «цензурує» за те, що вони «пишаються своєю білою спадщиною».

Нагадаємо, минулого тижня Twitter розкритикували за верифікацію акаунта Джейсона Кесслера (Jason Kessler), відомого ультраправого активіста, який організував марш в Шарлотсвіллі. Тоді автомобіль в’їхав у натовп противників маршу, внаслідок чого загинула активістка Хізер Хейєр. Верифікація акаунта Джейсона Кесслера викликала гнів та обурення інших користувачів. Вони сприйняли «галочку» в його профілі як підтримку ідей Кесслера.

У відповідь на критику соцмережа пообіцяла переглянути правила верифікації й призупинила видачу «синіх галочок», поки проблема залишається невирішеною.  

comments powered by Disqus