Twitter видалив майже 5 тисяч акаунтів з Ірану, Росії і Венесуели

Адміністрація Twitter видалила понад 4,7 тис. облікових записів через підозру у зв'язках цих акаунтів з владою Ірану. Окрім того, видалили також понад сто російських, венесуельських та іспанських облікових записів.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному у четвер 13 червня у блозі представника соціальної мережі Джоеля Рота.

«Згадані вище (4 779 Ред.) акаунтів з Ірану, і ми переконані, що вони повязані або спираються на пряму підтримку іранської влади», — йдеться в повідомленні.

Як стверджують в Twitter, власники 1,6 тис. облікових записів розмістили сукупно майже 2 млн записів, препарувавши світові новини в ракурсі «грав на руку дипломатичним або геостратегічним поглядам іранської держави».

У Twitter повідомили, крім цього, про блокування чотирьох акаунтів в рамках розслідування діяльності російської організації «Агентство інтернет-досліджень».

«Видалення цих акаунтів стало результатом більш активного обміну інформацією між представниками сектора соціальних мереж і американськими органами правопорядку», — пишуть у оголошенні.

У Twitter також інформували про видалення 130 облікових записів прихильників виходу автономної області Каталонія зі складу Іспанії, а також 33 облікових записи, зареєстрованих в Венесуелі і підозрюваних у співучасті в діяльності знову ж російського «Агентства інтернет-досліджень».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Facebook видалив майже 100 російських пропагандистських акаунтів.

comments powered by Disqus