Спікер Бундестагу просить німецьких депутатів не твітити з засідань

rp-online.de

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на німецьке медіа FAZ.net.

Пан Шойбле надіслав листа депутатам, в якому повідомив, що не варто використовувати електронні пристрої для повідомлень про те, що відбувається в сесійній залі Бундерстагу.

«В Бундестагу недоречно і, отже, небажано, використання пристроїв для фотографування, написання твітів або поширення новин в ході пленарного засідання», йдеться в листі пана Шойбле.

Німецькі депутатів обурило таке прохання й вони почали жартувати на цю тему у Twitter.

Депутат Вільної демократичної партії Френк Сітта написав, що ця заборона не має сенсу, тому що німці можуть спостерігати за тим, що відбувається в парламенті, у прямому ефірі.

«Твіти небажані? Ви можете дивитись сесію в прямому ефірі, але ми не можемо нічого твітити на пленарному засіданні? А якщо ви вийдете з зали, то все нормально? Facebook та Instagram дозволені? Рукописний лист підходить? Це не має сенсу!», - написав у власному мікроблозі він.

Депутатка від партії Ліві Анке Домшайт-Берг написала, що дізналася про заборону Twitter у самій соцмережі. «Лист, ймовірно, ще на шляху до мене…»,  пожартувала вона.

Нагадаємо, соцмережею Twitter активно користується президент США Дональд Трамп. У вересні представники соцмережі навіть пообіцяли переглянути правила публікацій через твіти пана Трампа, які ображають інших користувачів. Раніше в Twitter заявили, що в компанії є внутрішні правила, які забороняють видаляти «інформаційно значущі» твіти навіть в тому випадку, якщо вони порушують правила. 

Нещодавно стало відомо, що за даними ії TwitterAudit, 53% підписників Twitter-аккаунта президента США Дональда Трампа є ботами, а не реальними людьми.

comments powered by Disqus