Найпопулярнішим хештегом року в Instagram став #metoo

instagram-press.com

Компанія повідомила в блозі, що найпопулярнішим анімованим стікером в її Stories став «Heart Love», смайл у вигляді серця юзери використали в коментарях понад 14 мільярдів разів. Фільтром для обличчя, яким користувалися найбільше, стали очі-сердечка. 

«Ми раді бачити, що любов і доброта є головними пріоритетами для спільноти Instagram», – зазначили в компанії.

Однаєю з тенеденцій компанія назвала зростання популярності ASMR-відео: роликів, що викликають сенсорну меридіональну реакцію. Переглядаючи їх, завдяки візуальним та звуковим стимулам, людина розслабляється. Це, наприклад, відео із розрізанням мила чи так звані слайми.

Найщасливішим місцем у світі Instagram назвала Діснейленд у Токіо – в постах про нього юзери використали найбільшу кількість радісних емодзі.

Найпопулярнішими хештегами року стали #metoo (1,5 млн), #timesup (597 тисяч), #marchforourlives (562 тисяч). Компанія наголосила, що це демонструє здатність Instagram бути потужною платформою для висловлювання людей про важливі суспільні проблеми. Однак хештегом із найдинамічнішим ростом популярності в світі визнали #fortnite, який стосується комп’ютерної гри Fortnite. Найбільшою фанатською спільнотою стали прихильники гурту BTS з Південної Кореї.

Нагадаємо, рух  #metoo й аналогічний хештег у соцмереж виник торік внаслідок скандалу довкола сексуальних злочинів голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. Про насильство та домагання з боку продюсера заявили понад 50 жінок, серед яких відомі акторки Анджеліна Джолі, Сальма Хаєк та Гвінет Пелтроу. Розслідування про Гарві Вайнштейна вийшли майже одночасно у The New York Times та New Yorker, які пізніше здобули за них Пулітцерівську премію. 

Раніше компанія Google розповіла про найпопулярніші пошукові запити українців, а її відеоплатформа Youtube про ролики які отримали найбільше переглядів в світі та Україні в 2018 році.

comments powered by Disqus