Україна завела офіційний акаунт в Instagram

Україна завела офіційний акаунт в Instagram

16:44,
8 Листопада 2016
1818

Україна завела офіційний акаунт в Instagram

16:44,
8 Листопада 2016
1818
Україна завела офіційний акаунт в Instagram
Україна завела офіційний акаунт в Instagram
Автори:
В України з’явився офіційний акаунт на сайті соцмережі Instagram.

Про це вчора повідомив офіційний Twitter-aкаунт нашої країни.

В акаунті поки що декілька дописів та 155 фоловерів, повідомлення в ньому дублюються українською та англійською. 

Перший допис присвячений тому, як 11 українських військових піднімають прапор у звільненому Слов’янську. Решта дописів - про красиві краєвиди зі всієї країни: київські мости з висоти пташиного польоту, Білгород-Дністровської фортеці та ін. 

 

We want to tell you a story. This brave company of Ukrainian soldiers raise a flag in a city of Sloviansk, Donetsk region, in July 2014, putting an end to almost 3 months of occupation by Russian Spetsnaz and proxy militants. The battle is over and people can enjoy a peaceful life again, although the conflict is far from being finished. . The national flag raised all over Europe has symbolized the people’s aspirations to explore, study and exchange ideas. It also meant the struggle for freedom and civil liberties – from 1848 Spring of Nations to 1989 revolutions. For Ukraine, the national flag became one of the symbols of tenacious underdog that fights against all odds throughout the twentieth-century and protects its independence today. . Now Ukraine’s story goes digital too. We place our flag in Instagram to tell more about the country, its history and movement toward a more open and inclusive society. . . . Сьогодні розповімо вам історію про прапор. Ось 11 українських військових підіймають прапор у звільненному Слов’янську в липні 2014 року. Це був кінець майже тримісячної окупації міста російськими спецназівцями та бойовиками. Той бій завершився, мешканці Слов’янська повернулися до мирного життя. Але війна триває. . Національні прапори, що майорять у Європі, символізували прагнення людей до відкриттів, досліджень та обміну ідеями. Також вони стали символом боротьби за свободу та політичні права – від Весни Народів 1848 року до революцій 1989 року у Центральній Європі. Українці несли синьо-жовтий прапор у запеклій боротьбі XX століття, а сьогодні ми його міцно тримаємо на захисті нашої незалежності. . Тепер історія України має ще один цифровий вимір. Ми підіймаємо свій прапор в Інстаґрамі, щоб розповісти про нашу країну, її історію та рух до більш відкритого та інклюзивного суспільства.

Світлину опубліковано користувачем Ukraine / Україна (@ukraine) Лис 7, 2016 о 2:33 PST

Акаунт поки не верифікований, але як стало відомо редакції ain.ua, його ведуть офіційні посадові особи декількох українських відомств. Цікаво, що акаунт з такою назвою вже був зареєстрований раніше, і отримати до нього доступ вдалося після перемовин з Facebook.

У червні цього року в Twitter з’явився акаунт України, він верифікований самою компанією як офіційний. Акаунт ведеться англійською мовою.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Instagram України
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду