«Київхліб» потрапив у скандал з еротичною рекламою та паскою

Скріншот

Скріншот з Instagram-акаунту 26 квітня опублікувала заступник гендиректора Ligamedia Наталія Котенєва на своїй сторінці у Facebook. На інших фото в акаунті також були зображені напівоголені дівчата разом з хлібобулочними виробами, повідомляє Liga.

Картинка супроводжувалася текстом, уривок з якого звучить так: "Із віршами в нас хріново, але жарим добре ми. Запечем для вас ми паски і в дарунок привезем”.

Користувачі соцмережі негативно відреагували на такий креатив, звернувши увагу на недоречність суміщення символів християнської віри з фото, що мають еротичний підтекст.

Компанія поспішила відхреститися від реклами, а невдовзі Instagram-сторінка зі скандальними зображеннями зникла.

"Київхліб — солідна компанія, а фейки завжди хтось робить, щоб насолити. Все банально", — написала у Facebook менеджер зі зв'язків з громадськістю компанії Тетяна Хауха.

Вона також заявила, що офіційного Instagram-каналу в компанії немає.

"Якби у Київхліба був би офіційний Instagram, то про це б була новина або посилання. Варто було б перевірити цю інформацію. Хліб не може бути об'єктом для сексуальної реклами.  Для нас такий метод є неприйнятним", — говорить вона, додаючи, що і сама обурена такою провокацією.

Щоб видалити сторінку, вона поскаржилася в Instagram, заявивши про використання бренду і сексуальної тематики. Розглянувши скаргу, соцмережа приховала сторінку.

Нагадаємо, восени 2017 року у подібний скандал потрапила “Київська перепічка”. У компанії з’явився Instagram-акаунт, на якому оприлюднили фото оголених дівчат із випічкою. Авторів тоді звинуватили у сексизмі, а рекламу розкритикували.

 

comments powered by Disqus