Google+ дозволив користувачам зазначати у профілі фейкові імена

thenextweb.com

Ще з часу появи мережі Google+ у 2011 році, в ній було заборонено створювати фейкові імена. Приміром, користувачі мусили зазначати таке ж ім’я, як в YouTube. Це відбувалося, незалежно від того, легко було ідентифікувати людину таким чином чи ні.

Відтепер,  як повідомляється в офіційному блозі Google+, їхня платформа відкрита для будь-яких нікнеймів. Google заохочує користувачів зазначати свої справжні імена, однак креатив людей обмежувати також не збирається.

«Ми знаємо, що наша політика використання імен була незрозумілою і призводила до деяких непотрібних труднощів у деяких наших користувачів, - йдеться у повідомленні компанії. – Просимо вибачення за це та сподіваємося, що нинішні зміни є кроком до того, що Google+ стане гостинним та безбар’єрним місцем, таким, яким ми хочемо його бачити».

Нова функція соцмережі не означає, що користувачі не матимуть жодних обмежень. Якщо особа один раз змінила ім’я, то Google+ зможе закрити для неї цю можливість на термін до трьох місяців. Це залежатиме від того, як давно профіль зареєстрований у мережі, та як часто його власник міняє свою ідентифікацію.

comments powered by Disqus