Двоє киян започаткували соціальну мережу корисних контактів

00:00,
23 Червня 2014
1347

Двоє киян започаткували соціальну мережу корисних контактів

00:00,
23 Червня 2014
1347
Двоє киян започаткували соціальну мережу корисних контактів
Програміст Андрій Стегно і дизайнер Ілля Дмитрук започаткували соціальну мережу корисних контактів Cardsaround. Ресурс повинен допомагати інтернет-користувачам шукати бізнес-партнерів чи спеціалістів у певній галузі, пише ain.ua.

На думку Андрія Стегна, жодна з наявних нині соцмереж не вирішує проблеми пошуку корисних контактів безпосередньо.

В новій соцмережі користувач може створити візитну картку із вказівкою, як і з яких питань до нього можна звертатися. За цими ключовими словами його знаходять інші люди.

Основні функції соцмережі безкоштовні. Однак пізніше мають з’явитися також платні: закріплення профілю у топ-списку, пошук за містами та інші.

Для роботи над новим проектом Андрій Стегно та Ілля Дмитрук звільнилися з попередньої роботи в IT-компанії і останні кілька місяців займаються лише Cardsaround.

У соцмережі діятимуть чіткі правила. Одне з них – звертатися до користувача можна тільки з визначеної теми.

«Наприклад, якщо я написав “звертатися з приводу # футболу”, а мені написали з приводу роботи – натискаю REPORT SPAM і користувач на іншій стороні отримує повідомлення про порушення правил », - пояснив один із засновників.

Найближчим часом автори планують вийти із проектом Cardsaround на міжнародний ринок.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cardsaround.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду