Facebook, Microsoft і Twitter об'єдналися для боротьби проти терористичного контенту

Geo

Як пише The Verge, компанії створять спільну базу даних, де файлам будуть присвоєні «цифрові відбитки», що спростить процес блокування такого контенту при повторних завантаженнях. Цю систему використовує YouTube для визначення контенту, захищеного авторським правом.

Після того, як «цифрові відбитки» контенту потраплятимуть в базу даних, кожна з компаній буде перевіряти, чи не порушує доданий контент її політику.  За необхідності технологічні гіганти зможуть швидко знаходити його на своїй платформі і видаляти. Творці реєстру сподіваються, що в майбутньому до них приєднаються й інші сервіси.

«На наших платформах немає місця контенту, який яке сприяє тероризму», - заявили Facebook, Microsoft і Twitter в спільному пості.

Раніше британський парламент розкритикував соцмережі за слабку боротьбу з екстремізмом. «Незважаючи на те, що Twitter у період між серединою 2015 та лютим 2016 року заблокував 125 000 акаунтів, а Google у 2014 році видалив 14 000 000, в реальності це лише краплина в морі», - йдеться в заяві комітету з внутрішніх справ Палати общин британського парламенту. 

Також у серпні цього року Twitter відзвітував про блокування 360 тисяч акаунтів за пропаганду тероризму за період від середини 2015 року.

comments powered by Disqus