Дональд Трамп використовує окремий iPhone для ведення акаунта в Twitter – ЗМІ

Фото: Shealah Craighead, Official White House Photo
Про це повідомило видання Politico з посиланням на джерела в Білому домі.
 
За їхньою інформацією, Дональд Трамп має один смартфон із можливістю тільки робити дзвінки, а інший з додатком Twitter і низкою встановленних новинних сайтів.
 
Обидва пристрої були видані йому відділом інформаційних технологій Білого дому та Агентством зв'язку Білого дому, де працюють військові, які відповідають за телекомунікаційні питання адміністрації президента США.
 
Джерела також повідомили, що помічники просять пана Трампа раз на місяць змінювати смарфтон, з якого він користвується Twitter. Проте президент відмовляється робити це, аргументуючи тим, що це «дуже незручно».
 
Через це експерти з безпеки не перевіряли телефон президента щодо можливих хакерських атак чи іншої підозрілої діяльності вже впродовж п'яти місяців.
 
 
Тоді як попередник Трампа Барак Обама передавав свої телефони на перевірку кожні 30 днів і віддавав перевагу спілкуванню через електронну пошту та смс-повідомлення.

Ще одне джерело в Білому домі запевнило, що телефони для розмов пана Трампа регулярно змінюють. Так само, як і номер телефону. А часом співрозмовники президента США бачать виклик із «прихованого номера».

Експерти стверджують, що iPhone зі власновленим додатком Twitter не обов'язково міняти так регулярно, як той, що для розмов. Це пояснюється тим, що скільки служба безпеки контролює і його, і акаунт. Проте, як писав MediaSapiens, у листопаді акаунт президента США на кілька годин зник. Як виявилося, його деактивував один зі співробітників Twitter у свій останній робочий день.

Також стало відомо, що в телефоні пана Трампа для розмов відключена функція GPS, щоб переміщення його власника неможливо було відстежити. Проте там є мікрофон і камера. Експерт зазначає, що при нинішньому рівні технологій це не становить загрози прослуховування або підглядання.

Наразі на акаунт президента США у Twitter підписано понад 52 мільйони користувачів соцмережі.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп пообіцяв знайти співробітників Білого дому, які «зливають» інформацію медіа. Він назвав їх «зрадниками» та «боягузами».

Президент США також змусив своє найближче оточення в Білому домі підписати договори про нерозголошення.

comments powered by Disqus