З’явився сайт, на якому можна розрахувати вартість свого запуску в космос

ytimg.com

Про це пише Platforma.

Нарешті можна самостійно підрахувати, скільки вам коштувати запуск власного супутника до космосу. Компанія United Launch Alliance запустила сайт, на якому для цього є спеціальний калькулятор. За допомогою сервісу можна обрати дату запуску, орбіту, 

За допомогою сервісу можна вибрати дату запуску, орбіту, по якій буде обертатися ваш апарат, тип ракети, кількість корисного вантажу і пробні запуски. Крім того, для VIP-клієнтів є послуга запрошення на сам старт 100 друзів або клієнтів.

Базова ціна польоту на ракеті Atlas V складає $109 млн. «Завдяки сайту Rocketbuilder кожен може дізнатися реальну вартість польоту до космосу. Все прозоро, зрозуміло та абсолютно доступно у використанні, - розповів глава компанії Торі Бруно. - Тепер придбати рейс до космосу на ракеті стане простіше, ніж замовити квиток на літак, щоби з’їздити додому на канікули».

United Launch Alliance - спільне підприємство Boeing та Lockheed Martin, яке як виконує комерційні замовлення в авіакосмічній сфері, так і співпрацює з NASA та урядом США. 

Раніше MediaSapiens писав естонський стартап Jobbatical, що стрімко набирає популярність. Він дозволяє людям знаходити роботу по всьому світу терміном на рік. Jobbatical займається питаннями підбору співробітників, переїзду та ін. Надання цих послуг безкоштовне для шукачів роботи - за них сплачують компанії. 

comments powered by Disqus