Академія BBC запустила ресурс для журналістів українською

Академія BBC запустила ресурс для журналістів українською

17:22,
16 Березня 2017
7578

Академія BBC запустила ресурс для журналістів українською

17:22,
16 Березня 2017
7578
Академія BBC запустила ресурс для журналістів українською
Академія BBC запустила ресурс для журналістів українською
Автори:
Академія BBC запустила безкоштовний ресурс українською мовою, присвячений журналістиці і тонкощам вживання мови.

Адаптований до мобільних пристроїв, новий дизайн української сторінки Академії ВВС зосереджує увагу на засадах журналістики, таких як редакційні стандарти і цінності, вживання української мови, розвиток журналістських навичок тощо, і містить цінні поради для українських журналістів на ВВС і деінде в світі, йдеться у повідомленні української служби британської корпорації. 

Наджиба Касраї, редактор Міжнародного відділу Академії ВВС, каже: «Мова і журналістика нероздільні. Вкрай важливо не лише озброїти журналістів знаннями та навичками, а й переконати їх у важливості дотримання стандартів мови, виплеканих журналістами ВВС на основі наших редакційних вимог неупередженості, точності і справедливості».

Український сайт Академії ВВС, який пропонує матеріали в трьох головних категоріях - мова, навички і стандарти, є своєрідним путівником по редакційних стандартах і ключових цінностях ВВС. Журналісти знайдуть тут мовні знаряддя, які потрібні для виконання вимог на зразок безсторонності і точності при перекладі матеріалів або при підготовці і створенні оригінального контенту. Тут також містяться поради щодо того, як бути неупередженим, незалежним, оригінальним і як забезпечити потреби в інформації широкого кола аудиторії.

Головний редактор ВВС Україна Ніна Кур'ята відзначає: «Ми вітаємо запуск сайту Академії ВВС українською - понадто в час, коли сама мова перетворилася на одне із ключових питань дискурсу про самоідентифікацію українців. Українська сторінка Академії ВВС є чудовим посібником з того, як послуговуватися мовою для підготовки чесних і неупереджених репортажів».

Сайт охоплює широкий спектр мультимедійних навичок і зосереджує увагу на подачі матеріалу, написанні і використанні соцмереж. Особлива увага надається допомозі журналістам для роботи в умовах стресу й обмежених часових рамок.

Оновлена українська сторінка - один із 23-х мовних сайтів Академії ВВС. Її запуск відповідає зобов'язанню Академії ВВС надавати підтримку всім мовним службам Всесвітньої служби ВВС - включно з новими, які почнуть працювати в межах розширення Всесвітньої служби ВВС.

Навчальні матеріали українською мовою доступні на сайті Академії ВВС і зайти на них можна також з головної сторінки ВВС Україна.

Нагадуємо, що восени минулого року Всесвітня служба BBC оголосила про найбільше розширення за останні 76 років - намір створити 11 нових мовних служб.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду