В Україні стартував новий медіапроект про географію і людей Ukraїner

«Ukraїner - новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є», - зазначили творці проекту.

Перша антропологічно-етнографічна експедиція триватиме півтора року, розповіли автори проекту. За цей час планують охопити 14 українських етнічних земель - від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Почнуть свою роботу автори нового проекту з Закарпаття.

За словами творців проекту, Ukraїner цікаво розповідатиме пізнавальні історії про віддалені куточки, людей, мистецтво та їжу. Крім того, за результатами експедиції планують створити сучасні путівники Україною декількома мовами.

Одним з творців проекту є український письменник і журналіст Богдан Логвиненко.

Команда Ukraїner:

  • Богдан Логвиненко 
  • Тарас Ковальчук
  • Дмитро Охріменко
  • Траян Мустяце      

Читайте інтерв’ю з Богданом Логвиненком  на «Детекторі медіа» найближчими днями.

Нагадуємо, що наприкінці минулого тижня у відкритому режимі запрацював проект Стартаплевел, завдяки якому стартапери та всі бажаючі можуть задавати питання вже успішним ІТ-підприємцям.

Раніше MediaSapiens писав про сервіс Thetruesize дозволяє зіставити реальні розміри різних країн. Так, на екваторі Україна загубилася би в Демократичній республіці Конго, зате на полюсах розбухла би до розмірів Африки. А невелика, здавалося би, країна Сомалі зайняла би майже всю Скандинавію. 

comments powered by Disqus