Тексти.org.ua підготували інфографіку про те, які регіони «годують» Україну

00:00,
23 Квітня 2014
1828

Тексти.org.ua підготували інфографіку про те, які регіони «годують» Україну

00:00,
23 Квітня 2014
1828
Тексти.org.ua підготували інфографіку про те, які регіони «годують» Україну
Тексти.org.ua дослідили співвідношення між сплаченими в державну казну податками і наданими з бюджету дотаціями в різних регіонах України. За результатами журналісти видання підготували інтерактивну інфографіку.

З’ясувалося, що у 2013 році найменше коштів з бюджету в перерахунку на одного мешканця було вкладено в Київ. Значно краще фінансувалися східні регіони України.

За допомогою інфографіки можна порівняти різні області за такими показниками: сплачені податки, отримані з бюджету кошти.

Вгорі інфографіки є три закладки: «Хто кого годує?», «Загальні дані» та «Структура податків».

Під час дослідження Тексти.org.ua аналізували дані Закону про державний бюджет за 2013 рік, а також зверталися із запитами до Міністерства доходів та зборів.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
texty.org.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду