Пасажир переніс авіарейс, надіславши твіт… і потрапив до Книги рекордів Ґіннесса

00:00,
7 Квітня 2011
1301

Пасажир переніс авіарейс, надіславши твіт… і потрапив до Книги рекордів Ґіннесса

00:00,
7 Квітня 2011
1301
Пасажир переніс авіарейс, надіславши твіт… і потрапив до Книги рекордів Ґіннесса
Нідерландський діджей не сподівався, що повідомлення у твітері дасть такий результат.

Купа задоволених пасажирів і офіційний запис до Книги рекордів Ґіннесса – такими є наслідки повідомлення, відправленого у твітері на адресу авіакомпанії KLM. Як повідомляє SocialTimes, компанія повідомила про запуск прямого авіарейсу з Амстердама до Майамі і призначила перший політ на 27 березня. Довідавшись про це, діджей Seid van Riel та продюсер Вілко Юнґ надіслали твіт на адресу компанії із проханням перенести старт рейсу на тиждень, бо якраз мали летіти в Майамі на музичний фестиваль.

 

Замість того, щоб ввічливо відмовити у відповідь на незвичне прохання (коли ви чули останній раз, щоб пасажири просили літак зачекати), компанія кинула музикантам виклик: рейс буде перенесено, якщо вони зберуть повний літак. Музикантам знадобилась пара годин, щоб зібрати необхідну кількість охочих летіти разом і взяти участь у танцювальній вечірці на борту літака.

 

Відео про акцію, що дістала назву за хештеґом #Fly2Miami, KLM виклала на власному ютьюбівському каналі відео про акцію, яка потрапила до Книги рекордів Ґіннесса як танцювальна вечірка, що пройшла на рекордній висоті – 10 кілометрів над рівнем моря.

 

Діджей-рекордсмен чесно визнав: навіть не сподівався, що авіакомпанія зверне увагу на його прохання у твітері. Цю історію можна вважати першим в історії авіації випадком перенесення рейсу на прохання пасажира, надіслане через твітер. Хоча для KLM це не перший досвід використання соціальних мереж для спілкування з клієнтами. У лютому було започатковано акцію під назвою KLM Personal Space Experiment, де за допомогою онлайн-відео рекламувалися послуги бізнес-класу Europe Business Class. Ролик має вже понад 700 тисяч переглядів.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
hyper-soft.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду