Twitter вперше застосував вибіркову цензуру

00:00,
18 Жовтня 2012
1374

Twitter вперше застосував вибіркову цензуру

00:00,
18 Жовтня 2012
1374
Twitter вперше застосував вибіркову цензуру
У Німеччині популярний сервіс мікроблогів заблокував доступ до акаунту неонацистської організації, повідомляє BBC.

Доступ заборонили до акаунту угруповання «Кращий Ганновер» (Besseres Hannover). У кінці вересня влада Нижньої Саксонії заборонила діяльність цієї організації, визнавши її неонацистською.  

Членів «Кращого Ганноверу» звинувачують у розпалюванні расової ненависті (в тому числі залякування імігрантів), створенні кримінального угрупування та надсиланні відеоповідомлень з погрозами на адресу представників  влади.

Місцева влада звернулась до керівництва Twitter з листом, де попросила  заблокувати сторінку.

Керівництво виконало прохання: очевидно, це сталось ще раніше, проте до сьогодні повідомлень про інцидент не було. Сторінка заблокована на території Німеччини (в інших країнах її можна переглянути).

Про це рішення повідомив головний консультант Twitter’a Алекс Макгілліврей (Alex Macgillivray), відзначивши, що це перший випадок блокування контенту у Twitter.

Про можливість локального блокування контенту у соціальній мережі стало відомо в січні 2012 року. Тоді на блозі компанії було зазначено, що контент блокуватимуть тільки у випадку «правомірного та юридично обґрунтованого запиту». Керівництво компанії підкреслило, що сервіс продовжуватиме «захищати та поважати голос кожного».  Тоді це рішення спровокувало критику та тимчасовий бойкот з боку користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду