Злам Instagram: хакери могли отримати доступ до 6 мільйонів акаунтів

Фото: smartbrief.com

Як повідомляє видання The Verge, спочатку керівництво компанії повідомило про злам лише верифікованих акаунтів -  це здебільшого акаунти зірок (найбільш гучним випадком став злам найпопулярнішої сторінки соціальної мережі – Селени Гомес). Пізніше стало відомо, що атаки зазнали близько 6 мільйонів акаунтів, що дозволило хакерам отримати доступ до e-mail-адрес та іншої контактної інформації користувачів.

Відразу після атаки у п’ятницю у мережі з’явилась база з даними акаунтами Doxagram, які хотіли продавати по 10 доларів за один акаунт. Через декілька годин база зникла з мережі.

Керівництво соціальної мережі каже, що не може визначити, які саме акаунти були зламані, і що наразі працює із правоохоронними органами, аби запобігти продажу викраденої інформації.  

За даними компанії RepKnight, що спеціалізується на кібербезпеці, атаки зазнали акаунти таких знаменитостей як: Емма Ватсон, Леонардо ДіКапріо, Вікторія Бекхем, Бейонсе, Леді Гага, Ріанна, Адель, Брітні Спірс, Зінедін Зідан, Девід Бекхем та інші.

Раніше повідомлялось, що хакери з OurMine зламали сайт WikiLeaks . Хакерське угрупування OurMine відоме тим, що у різний час зламало акаунти засновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга, CEO компанії Google Сундара Пічаї, CEO Twitter Джека Дорсі, засновника компанії Niantic Labs та творця гри Pokémon Go Джона Ханке й сайту Buzzfeed. Також серед останніх «перемог» OurMine - акаунти телемережі HBO у Twitter та Facebook.

У липні новий вірус CopyCat уразив понад 14 мільйонів смартфонів на Android. 

comments powered by Disqus