В американському сенаті вимагають розслідувати діяльність Russia Today у США

Mercatornet

Як повідомляє «Голос Америки», Мін'юст має перевірити чи не порушує RT закон, що визначає правила діяльності закордонних агентів на території Америки. «У нас є вагомі причини вважати, що RT News координує з урядом Росії поширення дезінформації та підрив нашого демократичного процесу. Американська громадськість має право знати, чи це так. RT News публічно завляла, що може уникнути наших законів, використовуючи компанії-прокладки, і настав час Мін'юсту провести розслідування», - йдеться у заяві сенаторки.

Також у заяві згадується доповідь Дирекції національної розвідки (Director of National Intelligence) під назвою «Оцінка дій Росії та її намірів під час виборів у США». У ній розвідка дійшла висновку, що посадовці RT News структурували дочірні організації таким чином, щоб оминути вимоги американського закону про діяльність закордонних агентів у частині звітності.

Законопроект, внесений Джин Шахін, дасть Мін'юсту США повноваження вимагати від телеканалу RT документи про його джерела фінансування та зовнішні зв'язки.

Як писав MediaSapiens, кілька місяців тому на телеканалі Конгресу США C-Span стався збій, під час якого канал почав показувати ефір Russia Today. Спершу перерву в трансляції C-Span розцінили як кібератаку. Але згодом телеканал виступив із заявою в Twitter, пояснивши ситуацію технічною помилкою.

comments powered by Disqus