Уряд Британії виділив понад $12 млн на боротьбу з даркнетом

pixabay.com

Про це повідомила британська газета The Guardian.

Уряд Британії вже виділив на боротьбу з даркнетом близько 12,7 мільйонів доларів. З них понад сім мільйонів піде на оснащення поліцейських підрозділів регіонального та місцевого рівнів засобами, які дозволять їм боротися з кіберзлочинністю. 

«Це темне і небезпечне місце, де анонімність заохочує людей порушувати закон у найжахливіший спосіб, – стверджує пані Радд. – Це платформа для небезпечного криміналу та жахливих зловживань. Від списку товарів і послуг, які там можна придбати, нудить».

Вона розповіла, що жертвою інтернет-шахраїв став зокрема й її батько: «Я знаю з власного досвіду, як важливо надавати підтримку тим, хто став жертвою мимоволі. А тепер, коли це відбувається онлайн, це трапляється із набагато більшою кількістю людей».

Міністерка внутрішніх справ Великої Британії додала, що власники бізнесу, фахівці з кібербезпеки та приватні особи також можуть суттєво допомогти в боротьбі з кіберзлочинністю.

«Так, як магазини захищають себе від крадіжок замками, сигналізацією та охоронцями, я очікую, що підприємства будуть приймати аналогічні запобіжні заходи щодо цифрової безпеки», – заявила Ембер Радд.

Нагадаємо, в лютому уряд Великої Британії заявив, що за потужною кібератакою NotPetya, яка поширилася по всій Європі, стояли російські військові й її було здійснено для дестабілізації роботи українських установ. У Британії від вірусу постраждали десятки організацій, зокрема поштові служби, а також рекламні, юридичні, логістичні та фінансові компанії. Загальні збитки підприємств по всій Європі від цієї атаки оцінюють у 1,2 мільярда доларів.

comments powered by Disqus