У мережу зливали матеріали розслідування щодо втручання Кремля у вибори в США

gdb.rferl.org

Як пише The Guardian, на файлообмінник виклали більше тисячі конфіденційних документів офісу спеціального прокурора Роберта Мюллера. Він займається розслідуванням втручання Росії у вибори президента США 2016 року.

Про витік стало відомо через судовий позов пана Мюллера. Дані злили за допомогою Twitter-акаунта @HackingRedstone у жовтні і нещодавно соціальна мережа видалила цей обліковий запис.

«Ми отримали доступ до бази даних спеціального прокурора Мюллера, як зламали російський сервер з інформацією про справу російських тролів. Ви можете переглянути інформацію щодо Агентства інтернет-досліджень та змову Росії. Приємного читання!» — йшлося у повідомленні зловмисників.

У файлообміннику підтвердили ФБР, що ті, хто завантажив файли, мав російську ІР-адресу. Крім того, бюро розслідувань не виявило слідів зламу сервера команди пана Мюллера, тобто витік інформації міг бути зі сторони Росії.

В офісі спеціального прокурора витік даних називають намаганням дискредитувати розслідування.

«Дзеркало тижня» пише, що у липні 2018 року у ході розслідування команда Роберта Мюллера змогла розкрити схему злому російськими хакерами виборчої системи США для втручання у вибори 2016 року.

Нагадаємо, нещодавно у Facebook та Instagram зупинили російську інформаційну кампанію проти України.

comments powered by Disqus