Хакери розмістили на табло одеського аеропорту образливий напис із фото Грети Тунберг

Телеграм/Підслухано Одеса

Як повідомляє місцеве видання «Маяк», також хакери розмістили неправдиву інформацію про скасовані рейси на моніторах у новому терміналі та на офіційному сайті аеропорту.

Представники міжнародного аеропорту «Одеса» вибачилися за інцидент.

«Шановні пасажири, в інформаційній системі аеропорту стався збій. Відділ з інформаційної безпеки працює над ліквідацією цієї проблеми. На розклад рейсів та роботу аеропорту загалом це не вплинуло. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Мир вам», — йдеться у повідомленні адміністрації аеропорту.

Зазначимо, що 16-річна екоактивістка зі Швеції пропонує відмовитися від авіаперельотів, щоб знизити викиди вуглекислого газу. Також вона сама принципово не користується літаками.

Наприклад, для участі в економічному форумі у Давосі Грета їхала 32 години поїздом, тоді як більшість учасників прибули літаками. У серпні цього року Грета Тунберг для участі у саміті ООН прибула на яхті, відмовившись від перельоту зі Стокгольма в Нью-Йорк, який мав тривати близько 9 годин. Подорож зайняла 2 тижні.

Як повідомляв «Детектор медіа», нещодавно Грета Тунберг саркастично відреагувала на критику Путіна, змінивши опис про себе у Twitter.

 

 

comments powered by Disqus