Український письменник готує роман з доповненою реальністю

Український письменник готує роман з доповненою реальністю

11:05,
5 Липня 2019
3313

Український письменник готує роман з доповненою реальністю

11:05,
5 Липня 2019
3313
Український письменник готує роман з доповненою реальністю
Український письменник готує роман з доповненою реальністю
Автори:
З героєм книги можна буде поспілкуватися в чаті Фейсбуку, запевняє Макс Кідрук

Український письменник Макс Кідрук готує роман з доповненою реальністю. Про це він повідомив у інтерв’ю виданню InternetUA.

Письменник сказав, що це будуть не QR-коди, а окремий додаток, який можна буде безкоштовно завантажити з Google Play або iTunes Store.

«Запустивши його, користувач може навести свій гаджет на обкладинку книги і почнуть відбуватися дивовижні речі. Це я називаю інтерактивною обкладинкою. Саму книгу навіть не обов’язково купувати — можна просто завантажити додаток і навести смартфон на примірник, що стоїть у книгарні. І ви побачите. що буде відбуватися», — сказав він.

Крім цього, з одним з героїв книги можна буде поспілкуватися у чаті Фейсбуку.

«Один із персонажів роману «перекочує» в цю книгу з іншої моєї книги. Ця книга не буде сиквелом-приквелом – вони просто будуть певним чином пов’язані. Я навмисно прописую книгу так, щоби у читача виникало питання, чому цей персонаж тут, що він тут робить і як він сюди потрапив. У книзі цих відповідей не буде. Від цього сюжет не страждає (персонаж — другорядний), але читач отримує змогу в тексті навести на піктограмку і перейти в чат в Facebook з цим персонажем. Читач зможе розпитати цього героя про те, де той знаходиться, що робить, чому він тут опинився, як він почувається, чому так і не інакше. Само собою, цей чат-бот до чогось вестиме», — сказав він.

Письменник Макс Кідрук

Також Макс Кідрук планує задіяти у своєму романі Гугл-карти. Для цього, каже він, зараз фахівцями ведеться спеціальна аерозйомка над містом Рівне.

«В тексті є певні описи Рівного і щоб розуміти про що саме йдеться, де це знаходиться, ти можеш навести смартфон на певну піктограму і перейти на зйомку цього місця з повітря. Карти Google можуть подивитися всі, а я хочу зробити щось таке, чого не робить Google, тому це буде зйомка під певним кутом і на самому цьому зображенні будуть точки, на які можна буде клацнути і переглянути фотографії цих місць з землі.Таким чином, читач матиме повне розуміння, про що йдеться», — сказав він.

Кідрук додав, що додаток розробляє ІТ-компанія Ideil з Луцька.

«Вони погодилися на знижку для нас, адже для них це перший подібний проект і їм цікаво створити практично всю нову нішу на ринку для себе», — сказав Макс Кідрук.

Робота над додатком має завершитися у серпні, а у Google Play і iTunes Store він з’явиться у вересні.

«Додаток поглиблює її сприйняття і дає купу «прикольних плюшок», які розширюють враження від історії», — каже він.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні створили додаток з аудіокнигами українських видавництв.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду