У США почали розслідування щодо сповільнення старих iPhone – Bloomberg

Michael Nagle/Bloomberg

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела. Розслідування поки що відбувається на ранній стадії. Уряд запросив у компанії відповідну інформацію й вивчає публічні заяви, які раніше робила Apple щодо сповільнення роботи iPhone.

Поки що не зрозуміло, чи матиме воно якісь наслідки для Apple. Хоча через той факт, що Apple сповільнювала смартфони, здебільшого засмутилися користувачі, команда розслідувачів, які працюють над справою стурбована тим, що компанія могла ввести в оману інвесторів щодо ефективності старих пристроїв.

Apple офіційно підтвердила, що отримала звернення від чиновників. Речниця компанії знову запевнила, що Apple ніколи б не стала робити кроків, які навмисне скоротили б термін експлуатації випущених нею пристроїв. Міністерство юстиції США та американська Комісія з цінних паперів від коментарів відмовилися. Водночас акції Apple впали на майже 1 відсоток на Нью-Йоркській біржі.

Нагадаємо, близько місяця тому компанія Apple визнала, що сповільнює роботу старих смартфонів. Цю тему порушив один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом суттєво сповільнився, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора.

Компанія вибачилася й  оголосила про знижки на заміну акумуляторів для власників iPhone 6 й інших старих смартфонів. Замість 79 вона коштуватиме 29 доларів. Знижка буде діяти з січня по грудень 2018 року.

Тим не менше, проти Apple подали два колективні позови у США після того, як компанія визнала, що сповільнює старі iPhone.

comments powered by Disqus