Власники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів

Власники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів

10:16,
24 Грудня 2017
2441

Власники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів

10:16,
24 Грудня 2017
2441
Власники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів
Власники iPhone позиваються до Apple через зумисне сповільнення нею гаджетів
Автори:
Проти ІТ-коррпорації Apple подали два колективні позови у США після того, як компанія визнала, що з часом уповільнює роботу старих моделей iPhone.

Про це пише BBC.

Цю тему порушив один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом суттєво сповільнився, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора. Він повідомив, що спробував iPhone 6 Plus свого брата, і він працював швидше.

Технологічний ресурс Geekbench проаналізував роботу кількоз смартфонів від Apple, які працювали на різних версіях операційної системи iOS, і з'ясував, що деякі з них справді були навмисне сповільнені. Користувачі стверджують, що компанія вдається до таких дій, аби люди купували новіші моделі iPhone.

Компанія Apple визнала, що справді сповільнює роботу пристроїв, але заявила, що робить це для того, аби «подовжити життя» телефонам і допомогти роботі батареї. Заміна старої батареї має повернути телефон до його колишньої швидкості. У Британії це коштує 79 фунтів, у США – 79 доларів. Користувачі звинувачують компанію в тому, що вона не попередила їх про провадження змін.

Позови подали в Каліфорнії та Чикаго. 

У паперах, поданих до суду в Каліфорнії, Стефан Богановіч і Дакота Спіз претендують на компенсацію через втрату цінності пристрою та придбання нових батарей. Вони також заявляють, що власники iPhone не давали згоди на «втручання».

У позові, поданому в Чікаго, інтереси користувачів преставляє Джеймс Влагакіс із юридичної фірми Sulaiman Law Group.

За його словами, якщо доведуть, що Apple цілеспрямовано не повідомила споживачам, що ці оновлення погіршать роботу телефона, це можна кваліфікувати як незаконне приховування суттєвої інформації.

На думку юриста, це «пряме порушення» законодавства щодо захисту споживачів у трьох штатах, де живуть позивачі, яких він представляє.

Нагадаємо, в Китаї дівчина двічі повертала iPhone X в магазин після того як виявила, що її колега може розблокувати її пристрій через Face ID. Гаджет не бачив різниці між обличчям його власниці та іншої жінки. Раніше ЗМІ писали про те, що технологія Face ID від Apple погано працює з обличчями близьких родичів, близнюків, дітей.

Восени ж зросла кількість скарг користувачів на здуття батарей у телефоні iPhone 8 Plus.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду