«Поговори з книгами»: Google запустила новий інструмент для пошуку інформації

Pinterest

Talk to Books був представлений на конференції TED технічним директором з машинного навчання Google Реєм Курцвейлом (Ray Kurzweil). Його особливість полягає у тому, що він шукає відповідь на поставлені питання із книг.

Інструмент пов’язаний із іншим сервісом компанії - Google Books. Він сканує усі книги, які є у сервісі, й за ключовими словами підбирає релевантні до пошукового запиту цитати. Якщо клацнути на одну із запропонованих цитат, він перекине користувача на відповідну книгу та сторінку в ній, яка є на Google Books. На головній Talk to Books є й готові підбірки, наприклад «Як припинити думати й заснути?» або «Навіщо ви це зробили?».

 

За словами Рея Курцвейла, Talk to Books не зможе замінити звичайний пошук за ключовими словами, але запропонує такі варіанти відповідей, які можна потім процитувати в розмові або ж просто допоможе знайти цікаві книги. За допомогою нього можна також швидко зібрати цитати з тієї чи іншої теми, при цьому вони усі можуть демонструвати цілком протилежні точки зору.

Talk to Books працює лише англійською мовою.

Раніше компанія Google представила інструмент Data Gif Maker, який допомагає журналістам, видавцям та маркетологам створювати візуалізації даних в форматі GIF.

comments powered by Disqus