Google відстежує історію покупок своїх користувачів за допомогою Gmail

K.Fund Media

Як повідомляє CNBC, ця інформація є персональною та доступною лише для користувача Gmail. Зокрема, журналіст видання виявив на сторінці “Покупки” у своєму обліковому записі список речей, придбаних на Amazon, iTunes і в інших роздрібних магазинах, починаючи з 2012 року. Чеки цих покупок приходили на пошту Gmail.

У прес-службі Google заявили, що на сторінці відображаються покупки, замовлення і підписки користувача, які були здійснені за допомогою Gmail, Google Assistant, Google Play і Google Express.

“Щоб допомогти вам легко переглядати і відстежувати всі ваші покупки, замовлення і підписки, ми створили персональну сторінку, яка доступна тільки вам. Ви можете видалити цю інформацію в будь-який час. Ми не використовуємо дані з листів в Gmail для показу реклами, в тому числі квитанції і підтвердження про покупки, які приходять на електронну пошту”, — сказав представник Google.

Проте просто так взяти і очистити історію покупок на цій сторінці не можна. Кожен запис доведеться видаляти вручну окремо. При цьому, щоб стерти дані доведеться також видалити лист про покупку з Gmail. Крім того, можливості вимкнути трекінг у користувачів немає.

Зазначимо, що 1 квітня сервіс Gmail від Google відсвяткував 15 років з часу створення. До річниці сервісу компанія додала декілька нових функцій.

 

comments powered by Disqus