Google сплатить штраф у $22,5 млн. за стеження за користувачами Apple через Safari

00:00,
10 Серпня 2012
890

Google сплатить штраф у $22,5 млн. за стеження за користувачами Apple через Safari

00:00,
10 Серпня 2012
890
Google сплатить штраф у $22,5 млн. за стеження за користувачами Apple через Safari
Рекордний у своїй історії штраф Google сплатить Федеральній торгівельній комісії США (Federal Trade Commission, FTC), повідомляє інформагентство РІА «Новости».

Інформація про можливу виплату Google такого штрафу з’являлася на початку липня, зокрема, у The Wall Street Journal. Тепер американське відомство офіційно підтвердило факт досягнення Google i Apple згоди щодо вирішення конфлікту.

Як відомо, Google використовувала спеціальний код у браузері Safari, який дозволяв ігнорувати встановлені у ньому налаштування приватності. Таким чином браузер, інстальований на персональних комп’ютерах та мобільних гаджетах Apple, відслідковував інтернет-звички користувачів.

При цьому представники Google спростовували факт відслідковування інформації, заявивши, як писала WSJ: «Варто підкреслити, що ці рекламні файли не збирають приватну інформацію».

Після того, як журналіст WSJ зв’язався з Google, компанія прибрала код, повідомлялося у статті видання від 17  лютого 2012 року.

«Компанія Google погодилася виплатити рекордний штраф у розмірі $22,5 млн., щоб врегулювати звинувачення FTC у тому, що вона вводила в оману користувачів інтернет-браузеру Apple Safari. Компанія не повідомляла користувачам, що відслідковує історію їхніх онлайн-дій і таким чином таргетує рекламу, порушуючи раніше заключену з  FTC угоду щодо приватності даних», – йдеться у повідомленні FTC.

Крім виплати штрафу, Google також забов’язана деактивувати технології відслідковування дій користувачів Safari. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
iPad Story
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду